ALD Carmarket продає легкові автомобілі, які повернулися з лізингу. 

Всі авто, представлені на сайті, є власністю АЛД Автомотів Україна та мають історію обслуговування, що проводилось згідно з умовами виробника тільки у офіційних дилерів в Україні. 

ALD Carmarket пропонує широкий вибір автомобілів та ряд переваг:

  • Доступна ціна в національній валюті з урахуванням ПДВ
  • Всі податки при продажу авто сплачує компанія АЛД Автомотів Україна
  • Всі автомобілі придбані в Україні та обслуговуються у офіційних дилерів в Україні
  • Ви отримуєте авто в належному технічному стані та зі справжнім пробігом
  • Ви маєте можливість придбати авто в кредит та лізинг за допомогою наших партнерів

Відділ продажу ALD Carmarket:  +38044-247-69-09, email: [email protected], перегляд авто за попереднім записом


АЛД Автомотів – підрозділ банківської групи Société Générale, що надає послуги з лізингу автомобілів та управління автопарками

Société Générale є однією з найбільших європейських фінансових груп. Базуючись на диверсифікованій універсальній банківській моделі, Група поєднує фінансову стабільність зі стратегією стійкого зростання. Société Générale відіграє життєво важливу роль в економіці вже протягом 150 років, нараховує понад  150,000 співробітників та має свої представніцтва в 76 країнах.

Маючи 60-річний досвід у наданні високоякісних послуг, АЛД Автомотів є одним із світових лідерів в області довгострокового лізингу транспортних засобів.

  • Перша лізингова компанія в Європі та друга у світі
  • Керує автопарком більш ніж 1 780 000 авто
  • Пряма присутність в 43 країнах світу
  • 6 500 співробітників
  • Понад 100 000 клієнтів                       

АЛД Автомотів Україна вже понад 10 років залишається лідером на ринку лізингу транспортних засобів та управління автопарком для корпоративних клієнтів в Україні.

АЛД Автомотів  Україна є єдиною спеціалізованою міжнародною компанією, яка пропонує оперативний лізинг мультибрендових авто з повним  сервісним покриттям.  Портфоліо компанії нараховує понад 200 міжнародних клієнтів та 4800 авто, які обслуговуються на понад  350 офіційних сервісних станціях по всій країні.

Компанія  АЛД Автомотів Україна довела свою здатність безперервно підтримувати своїх клієнтів та адаптуватися до їх потреб і очікувань, незалежно від локальної економічної та політичної ситуації.  Завдяки принципам групи АЛД Автомотів  та злагодженій командній роботі, компанія забезпечує надійний супровід та полегшує щоденну діяльність своїх міжнародних клієнтів в Україні.

На майбутнє ми ставимо перед собою високі цілі та прагнемо стати більш інтерактивним,  ефективним та доступним  партнером для наших клієнтів, за рахунок реалізації  інноваційних інструментів, яких потребують компанії та водії у зв’язку із стрімким технічним  розвитком.

 

http://www.aldautomotive.ua/